Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Vaši ljubimci


  • Please log in to reply
3986 replies to this topic

#46 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 19 May 2004 - 18:28

Pametan machak cheka da se mache malo podgoji - nije ni on bas mutav...
  • 0

#47 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 19 May 2004 - 19:12

Ole blue eyes is back! B)

Attached Files


  • 1

#48 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 19 May 2004 - 19:14

jjeeeeeeeeee :lol:

jel ovo neki android ili zivo kuce???


blago tebi :lol:

Edited by autsajder, 19 May 2004 - 19:27.

  • 1

#49 maxivida

maxivida
  • Members
  • 3,167 posts

Posted 19 May 2004 - 19:25

jel ovo neki android ili zivo kuce???

Robokap! B)

Ovo je jedna od retkih slika na kojoj su svi moji psi zajedno (snimljeno u Beogradu januara 2003). S leva: Arči, naš stari jazavičar koji je uginuo prošlog leta s punih 16 godina; Penja - dete ulice, džuksi, u slobodno vreme laje s terase, trenutno ima 6 godina; Pepi - Švabo iz Netetala, u prvoj poseti rodbini, odaziva se na "Sine!" i ne razume nemački. :lol:

Attached Files


  • 0

#50 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 19 May 2004 - 19:56

opaki su ti kerovi maxi :lol:
  • 0

#51 barbara

barbara
  • Members
  • 154 posts

Posted 19 May 2004 - 20:09

vidim, rade ekseri veceras.

srecom pa uskoro zatvaram radnju.

south nije soros platio da se zatvara tako rano ... a sta da rade mlada pokolenja, kako da provedu quality time with their PETS ? :lol: ?


barbara duso? :lol:

@ pixy - ambiciJozno :lol: oki

MOLIM MIKKOR?!

nego sta su nego opasni,
i mnogo slatki :lol:
  • 1

#52 Bata.Ilich

Bata.Ilich
  • Members
  • 5,646 posts

Posted 19 May 2004 - 20:11

Kad bi se sredi Maxini kerovi i Pixini machkovi, ne znam ko bi od njih brze bezao sa mesta susreta :lol:
  • 1

#53 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 19 May 2004 - 23:57

kaže draga

"možda ovo i nije mačka, možda je mačor"

huh
  • 1

#54 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 20 May 2004 - 00:09

neam nikaku zver @ home.

dovoljna su mi ona dva ženska Moglija od četir i po + dve godine za konstantan xaoc... fale mi samo još glupo pseto ili živčana mačketina da se ufate u kolo s njima.

danas su mi, npr. izbacile divikse, komada dvaes, iz kutija (mokuci, ne paniči, tvoji su na polici) i razbacale ih po patosu dok je moja draga odmarala od lazanja a ja ždero iste i uzdizo se čitajuć "kafe+bar" najnoviji broj.

usto sam tek kad je grobna tišina postala sumnjiva - čim se ne tuku i ne deru jedna na drugu, neki zajednički i zanimljiv pothvat je u toku.

performans se sastojo u tomu što je starija pokazivala mlađoj kako je vrlo zanimljivo zviznuti nadole okrenutom flašicom punom soka od borovnice po gornjoj strani diska, jerbo nakon istog zahvata na dotad čistom cedeu ostaju simpatične purpurne flekice. a bome i po odeći i koži.

čistio sam ih sat i po vremena. decu i diskove.
  • 1

#55 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 20 May 2004 - 00:14

:lol: :lol: :lol:
hahahahha, joj, kako si me sad nasmejao :lol:

"kad je grobna tisina postala sumnjiva" hahahah, kako mi je to poznato
  • 1

#56 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 20 May 2004 - 13:05

Mrcina br. 1

Attached Files


  • 0

#57 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 20 May 2004 - 13:08

Mrcina br. 2

Attached Files


Edited by reini dej, 20 May 2004 - 13:09.

  • 0

#58 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 21 May 2004 - 10:58

A sada i objasnjenje jer sam juce samo uspeo (undercover) da skeniram slike iz novcanika i da ih okacim zbog Blejaca U Tudje Monitore. Tuzicu ih zbog stresa :lol:

Slika br. 1 poseban dramski momenat jer predstavlja opaku zver koja uziva u mazenju, nekih pet sekundi pre nego sto je zario kandze i sabljaste zube i iseckao u rezance ruku koja ga mazi (tj. moju). Obratiti paznju na karakteristican polozaj repa koji nesrecna zrtva nije na vreme primetila.

Slika br. 2 nema bas nikakvu pricu osim sto je volim jer Solunac kulira 100%, a takav je inace u zivotu.

Maxi, od tvoje zveri su me zmarci podisli :lol:
  • 1

#59 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 21 May 2004 - 15:00

hocu li ja moci da vidim vucjaka na ulici i da se ne raspekmezim?
i kada ce to da se desi - mislim, da se naviknem na pomisao da nema radze?
14 godina ...
trcao je sa mnom uz dunav po 10 km, ne bi mi se pomerio od noge, i onog casa kad stanem sjurio bi se u vodu.
izblamirao me sto puta :lol:
jeo je jabuke.
peo se na kauch kad je sam kod kuce - i sad se desava da stavimo stolicu na taj jebeni kauc kad izlazimo iz stana.
nikada se nije grizao sa drugim kerovima. jurio je machke. uvek je komshijama bio kriv za zapishani lift - ne znam samo ko im je sada kriv :lol:
fuck

Edited by kamichak, 21 May 2004 - 15:01.

  • 1

#60 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 21 May 2004 - 15:12

Slika br. 1 poseban dramski momenat jer predstavlja opaku zver koja uziva u mazenju, nekih pet sekundi pre nego sto je zario kandze i sabljaste zube i iseckao u rezance ruku koja ga mazi (tj. moju). Obratiti paznju na karakteristican polozaj repa koji nesrecna zrtva nije na vreme primetila.

dakle bukvalno sam pao sa stolice od smeha, upravo si opisao moju zverku
samo sto ona izgleda kao u attachmentu (kreten je pokusao da me napadne, a ja ga za kaznu snimio kamerom sa mobilnog)

Attached Files


  • 0