Jump to content


Photo
- - - - -

r.e.k.l.a.m.e.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2574 replies to this topic

#46 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 30 March 2004 - 07:42

Kad smo kod piva, "Svetsko, a naše!". Moram da priznam da me Laza navuk'o. :lol: Kada se pojavila prvi put, u vreme predizborne kampanje, pomislio sam: Evo ga - još jedna budala se navukla na politiku.. :lol: Kad, ono, dođe kraj od reklamu, a on zvekne pivdžanu, odlepio sam :lol: :lol: :lol:



...samo, mnoooooogo se repriziraju....i, na kraju, proizvedu kontraefekat-smuče se narodu.. :lol:

#47 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 30 March 2004 - 09:30

šta bi gospođa volela da čuje?
svejedno.
...


tih nekoliko reklama za sok je odrađeno kako treba. ostalo... užas od domaće produkcije i nenada nenadovića

#48 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 30 March 2004 - 11:01

Da, "Nije svejedno" su simpa reklame...
i... bejbi lav, maj bejbi lav, aj nid ju o hau aj nid ju :lol:
Ubedljivo najdebilnija.... Herbal .... zgrozim se kad je gledam....

#49 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 30 March 2004 - 12:56

"nije svejedno", a?

cale i sin u prodavnici. sve kul zvaka, no problem. ali onda idiot-kopirajter, pod, pretpostavljam, dirigentskom palicom idiota-sponzora, mora tati u usta da ugura sve kvalitete soke (najprirodniji, najovo, najono), i tu jos mama-vrednadomacica-ukrevetu... doda da je "sok jeftin", citav prirodan ton, i duhoviti potencijal raspe se kao ona kula sokova, cije rusenje je isto tako nemusto snimljeno. izgleda je citava ideja pokleknula u realizaciji. i kako da se covek ne iznervira i da mu ne bude krivo.- sve isto kao u srpskim filmovima- PA DRUGOVI NIJE GLEDALAC IDIOT CAK IAKO GA JE U ZBIRU BILO OKO MILIONCHE ISPRED MALE MU ZONE ZAMFIROVE!!!

a oni se nekako stalno boje da jeste.

jel ja pijem (kad bih pio gazirano, a prestao sam?) COCA COLA LIGHT, jer je ona napravljena od najboljih molekula ugljen monoksida, i najfinije karamele, uz najsmedjiji od smedjih secera, ili zato sto mislim da bi sve zene trebalo da neguju sharm kakav ima cica iz reklame. uz koji mu coca coca light dodje kao prisecanje na trenutke kakve bi mogao da imas u zivotu uz samo malo malo truda.

zato bi bilo kul da klinac sutne caleta dok ovaj pobraja kvalitete nektara, a da onda stejdzira u gomilu sokova. a da sa strane okupljeni kupci (mogu i navijaci) skandiraju- nije svejedno!!!

#50 Tsunami

Tsunami
  • Members
  • 279 posts

Posted 30 March 2004 - 14:54

Jel neko gledao slovenacku reklamu za Milionera.
Kao riba i gabor kod maticara i maticar je pita da li uzima mr.Odvratnog za muza. Ona ladno odgovara sa DA. Maticar je gleda i pita " Jeste li sigurni?" Ona opet DA. Maticar je ponovo pita " Jel to vas konacan odgovor? Mozete da iskoristite pomoc publike" A ono vidi svatove koji odmahuju u fazonu ne budi luda.

Mnogo bolje nego gledati Zeljkovica koji siri ruke i kaze "Gledajte nas" :lol:

#51 ion

ion
  • Members
  • 2,064 posts

Posted 07 April 2004 - 10:11

Hate No.1: Bioclinica!!!!(polusatno izdr*avanje-prezentacija)

pa još zakupe na 2-3 kanala istovremeno :lol: :lol: :lol:
SMRT!

#52 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 08 April 2004 - 18:12

Jel neko gledao slovenacku reklamu za Milionera.
Kao riba i gabor kod maticara i maticar je pita da li uzima mr.Odvratnog za muza. Ona ladno odgovara sa DA. Maticar je gleda i pita " Jeste li sigurni?" Ona opet DA. Maticar je ponovo pita " Jel to vas konacan odgovor? Mozete da iskoristite pomoc publike" A ono vidi svatove koji odmahuju u fazonu ne budi luda.

Mnogo bolje nego gledati Zeljkovica koji siri ruke i kaze "Gledajte nas" :lol:

Videla!
Super je! :lol: :lol: :lol:

#53 dobri-lo

dobri-lo
  • Members
  • 141 posts

Posted 08 April 2004 - 18:47

VOZD JE STIGAO :lol: :lol:

#54 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 09 April 2004 - 09:21

... da vasa kosa i vasa licnost dobiju efekat VAU... :lol:

#55 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 09 April 2004 - 14:09

eh da i vivo za sve zivo sa onim likom "rados a zovu me elvis" :lol:

#56 Johny

Johny
  • Members
  • 97 posts

Posted 09 April 2004 - 15:03

"rados a zovu me elvis"  :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

#57 Mia Wallace

Mia Wallace
  • Members
  • 166 posts

Posted 09 April 2004 - 15:41

A, seca li se ko SPASILDE? :lol:
Kadar iz ruke koja se trese, par sekundi. Akcenat na onog (valjda sina joj) debila :lol: sa "shaban frizurom" koji glumi smrznut kadar i ne ide mu bash????
Ne gledam vec godinama teve pa je ovo jako bajato, ali ova reklama je svaki put izazvala neku mucxninu, jezu, blam me da je gledam, ma fuj neki osecaj!


A NOBLICE? :lol:

#58 dobri-lo

dobri-lo
  • Members
  • 141 posts

Posted 09 April 2004 - 17:00

Noblice su strava

#59 hristodulo

hristodulo
  • Members
  • 1,144 posts

Posted 09 April 2004 - 17:09

šta bi gospođa volela da čuje?
svejedno.
...

malo bajato, ali...

pita ortakinja koja mi se reklama svidja, kazem nijedna, ona pocne da mi prica nesto o "nije svejedno", a ja: "e ta je ok".

a onda mi je bezazlenim pitanjem dokazala da ta reklama nije ok: "a koji se sok tu reklamira?"

ja rekoh "next" :lol:

#60 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 09 April 2004 - 19:48

Ne gledam vec godinama teve pa je ovo jako bajato, ali ova reklama je svaki put izazvala neku mucxninu, jezu, blam me da je gledam,  ma fuj neki osecaj!

off
ovo se cini mi se zove transfer neprijatnosti i dogodi se kad neko drugi uradi ili kaze nesto lose a ti zbog toga imas osecanja koja si vec opisala