Jump to content


Photo
- - - - -

r.e.k.l.a.m.e.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2574 replies to this topic

#31 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 27 March 2004 - 01:06

o, da!
sad sam se setio poslednje favorita - za RAMAFUCKINLAMA margarin!!! porodica retarda odusevljeno zvace margarin, uz pesmu i osmeh, sve dok tata gimnasticar ne otvori vrata babi sveze doputovanoj iz edzipta.

da li IKO (IKO!!!) jede hleb samo sa margarinom?

ili sam ja lud, pa jedini stavljam odozgo dzem, ili pecenicu, ili kakvu drugu djakoniju.

i sad me jos daniel dravot nasekirao podsecanjem na malog retarda koji za rodjendan dobije zmaja ("JUPI! LETI!!!" ma, ne seri!...) i odmah potom se zaleti u obliznje bare na porodicnom imanju. a klinac je, rekao bih, sin onom caletu biciklisti, koji u trenucima dosade svrce do kupatila i ubacuje carape u mashinu, sve da bi njegova FUCKIN zena imala u sta da bleji, dok on gleda televiziju. i guess...

nisam ni znao da sam u stanju da ovoliko hejtujem. ovo je sasvim novi domen mog zivota.
sorry.

#32 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 27 March 2004 - 01:11

meni su najgotivnije one sa decom debilima

mali dolazi kuci ruke mu prljave od cokolade gde da ih obrise gleda levo desno pa naravno o belu duksericu koju ima na sebi :lol:
ili keva obuce klinca (opet neka bela dukserica) mali istrci napolje i baci se u neko blatiste :lol:  :lol:

Hahahahahahahahahahahaha... :lol: :lol: :lol: Potpisujem!
E,setila sam se ultra-bolesne reklame!
"...senfa mu treba,moze na hleba,
senf to je pravi,svuda ga stavi 2X
stavi ga,dodaj ga,uzmi ga,probaj ga 3-4X
SENF!"
Naravno senfC! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#33 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 27 March 2004 - 11:28

Mene uvek iznova fascinira ona baba sto pravi zurezu! :lol: I dete koje bezi od ceslja.
Najgora ikad je ona sa dve devojke koje jedna drugoj zagledaju bubuljice.
Zasto je Jelen pivo poslalo cicu gore uz brdo da trojci pivopija dole odashilja pivo drvenom skalamerijom? da sam na njenom mestu, popila bih im sva piva iz cistog ocaja.
Mrzim i danone aktimel [or whatever], ona zena mi deluje ko neko ko ima debelih razloga da kuka nad sudbinom. I svi oni roboti koji rucno peru tone sudja jednim detrdzentom.

#34 Trilijan

Trilijan
  • Members
  • 93 posts

Posted 27 March 2004 - 13:04

Sto je najgore, cak i kad je neka reklama dobra i svidja mi se, obavezno mi se smuci posle 1000000000000000000000000 ponavljanja iste. :lol:

O da! Npr. reklama za sprajt-ona sa malim streberom i rasta klincem, na pochetku me odusevila, sada mi je nepodnosljiva.
Za razliku od te, reklame za fantu mrzim sve, od pocetka (i vanzemaljce i polivanje i spajanje slamcica...), sve,sve,sve!!! :lol:

#35 juliana

juliana
  • Members
  • 1,408 posts

Posted 27 March 2004 - 16:50

pijem sinalko jer imam personeliti :lol:

a gde ti bi taj personeliti u prethodnoj kampanji ( sa zivotinjama) kad ste ideje podrpali od svepsa

#36 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 27 March 2004 - 21:29

Slazem se da su nase reklame jadne. Ali, kad vidim kakve reklame stranci nama uvaljuju... najezim se!
Ne znam da li mi je jezivija ona o dva suparcnicka seoceta, Villariba i Villabajo (i kad se prevede jadno zvuci: "Gornja varos" i "Donja varos"... mogli su makar malo da se potrude)... Ili ona idiotska Mr. Musculo sa ona dva "zonska_liga" frajera koja se takmice ko ce pre da zavrsi ribanje WCa da bi izasao na date sa sobaricom??!! Deterdzenti su prica za sebe. A tek paste za zube!!?? Kad zubar upadne u beauty salon pa pocne da spopada devojke sa pricom o zubima i desnima?! Mis'im stvaaarnnoooo... A tek ulosci??? "Koje uloske Tea koristi??" To stvarno vredja...
Doduse, ima i par lepih primera... Slazem se sa prethodnim komentarima o Coca Cola Light reklami, stvarno je super... A mnogo mi se svidja i ona za Vodafon sa Beckamom, doduse, videla sam je na "kablu"...
Bas bi bilo super kada bi reklamni blok mogao da se "x"ira kao dosadni pop-up... Bedak.

Edited by Ivana82ue, 27 March 2004 - 21:30.


#37 Mizofobik

Mizofobik
  • Members
  • 100 posts

Posted 27 March 2004 - 22:19

Da li to samo na B92 reklame "furaju i po vestima" ? :lol:

Edited by Mizofobik, 27 March 2004 - 22:20.


#38 Johny

Johny
  • Members
  • 97 posts

Posted 28 March 2004 - 02:16

Ili ona idiotska Mr. Musculo sa ona dva "zonska_liga" frajera koja se takmice ko ce pre da zavrsi ribanje WCa da bi izasao na date sa sobaricom??!!

Evo je!!
Razmisljam vec pola sata koja reklama me ubedljivo najvise iritira...
I to ne znam da li me vishe iritiraju ta 2ojica (da sam zensko, ne bih im ni loptu dodao) ili brilijantna sinhronizacija i umilan glas Nenada Nenadovica... kao i sve Mr Proper i razni misteri... kako mi je bilo drago kad ga je izmlatio onaj lik u teretani...

#39 Veliki Gedzbi

Veliki Gedzbi
  • Members
  • 323 posts

Posted 29 March 2004 - 10:23

...apsolutni favorit:
...u tuckwoodu, pre pocetka filma, slinava deca placu preko celog ekrana...uskoro saznajemo i reshenje problema TEPIH SERVIS se ukloniti suze & sline i vratiti osmeh deci...telefon koji treba da okrenete OTPEVACE vam retro dizelash (u najboljoj tradiciji 90tih u srbiji)...

#40 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 29 March 2004 - 10:28

Ima li sta jace od ovoga:

Boni-fazoni:
Takvi su oni
super slatki tvrdi glatki
devojcice ih vole pre i posle skole

tamane decaci kao manijaci
O je!
Boni fazoni, tu nema zbora
Boni fazoni, super je fora
Boni fazoni - tvrdo punjeni bomboni

U pitanju je radio reklama :lol: :lol: :lol:

Edited by Spirit, 29 March 2004 - 10:33.


#41 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 29 March 2004 - 18:23

zar furaju i preko vesti na 92?
al vidim da su resheni da imaju vishe reklama nego sadrzaja bilo kakvog. ja ne mogu ni da dochekam vesele 70-do kraja koliko izludim od reklama. ajde da ne pominjem plavu technost koja se pretvara u gel a izlazi iz zena i male djece, izludjuju me... ccc.
ali definitivno 92, ranije nije bilo tako, ili greshim? poshto iz misterioznih razloga atmosfere & konfiguracije terena usred grada ne vidim pink, pa mi izgleda kriterijum drugachiji? greshim?

#42 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 29 March 2004 - 18:26

da se dodam: definitivno su mi fenomenalno oprani sudovi prashkom viljaneshto&viljaneshto dok chekam da zavrshe sa reklamama...

#43 bujdossminipitikovski

bujdossminipitikovski
  • Members
  • 128 posts

Posted 29 March 2004 - 23:38

ja najbolje ne volijem reklame za onaj šampun kad teta doživljava sexualni vrhunac dok si pere frizuru u aviJonu, pa onda ona matora, u stilu scene iz ''kad je 'ari sreo seli'', kaže: daćete meni malo tog šampona!!
i još one druge dve mega-giga stupidarije za isti proizvod- kad frajer omatori čekajući onu koja ''izlazi za minut'' i ona što se oprašta od starog šampona u korist novog, a njen dasa misli da se radi o njemu...NE!NE! DA!DA!
joj što ne volem to.

#44 Tsunami

Tsunami
  • Members
  • 279 posts

Posted 30 March 2004 - 01:22

Ma, meni je gotivna ona za neznamkoje pivo:
-Tip dolazi kući i zatiče ženske cipele, veš, pobacane po podu..pa poruku "Ja sam u krevetu, šampanjac je u frižideru.."
Uzima dve čaše, otvara frižider, hvata se za šampanjac...razmišlja..Uzima pivo i seda da gleda utakmicu na TV. :lol:

..Uvek se oraspoložim kad je vidim (a, ne pijem pivo)...

Nazalost potpuno je ukradena, ako se ne varam, od Fosters piva.

Najogavnija je reklama za onaj sampon, gde riba pere kosu u avionu i pritom svrsava. DEBILIZAM :lol:

Isto tako i one reklame za Yupp gde su sve one devojke savrseno sigurne. ZA SIGURNOST IZNAJMITE BRE TELOHRANITELJE.

Najduzi blok reklama koji sam ja merio je 21 minut na Pinku pre jedno godinu dana.

Edited by Tsunami, 30 March 2004 - 01:22.


#45 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 30 March 2004 - 04:44

Od domaćih, dobre su one za Weifert pivo, recimo "Kako se u Srbiji dokazuje prijateljstvo".