Jump to content


Photo
- - - - -

F.C. Internazionale Milano


  • Please log in to reply
3522 replies to this topic

#1 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 29 February 2004 - 17:41

Inter 1-3 Brescia

Dragi Dejane, dao si gol, bravo, a potom si dobio crveni jer si uvideo zashto je Inter specifichan klub (na zalost ne zasluziuje da ga nazovem tim). Ragazzi su neverovatni. Mada je to josh jedna uobichajena kriza. Roma gazi i cheka krizu Milana, koji retko kad u nju i upada, Juve se ne da i cuti. Nerrazurri su sada vec u velikoj panici i verovatno prvi put navijaju za Milan vecheras. Kraj sezone ispod 4. mesta je katastrofa, za njih. Mada mislim da je to sada realno. Ne moze se ziveti od stare slave. Sad sve lepo ispochetka. Novi momci u timu, Adrijano, Deki, umesto da ih klub ponese, oni dobiju psihichke probleme, tripuju da su u zoni sumraka,... Naravno, po ugovoru su dobili 2 lichna psihijatra. To je prvi pocheo da primenjuje Roni, pa su posle toga to ustalili i svakom novom igrachu dodele psiha. Shta ce biti dalje niko ne zna. Jedino shto nikad nisu uradili je da ispadnu u seriju B, tako da ... chekam. Posle toga vishe nema iznenadjenja. Neki kritikuju Zach-a. Nije on kriv. Ni Lippi nije mogao nishta, a bash bih voleo da ih Wenger uzme na probu mesec dana, pa da onda svi vide da je to zaista chudo od kluba i da ni jedan genije ne moze da im pomogne. A Bora Milutinovic laugh.gif ?. Sad samo chekam da Morrati proda klub ili nastrada u nekom atentatu (na milanskoj magistrali) jer mislim da je poslat iz pakla da se igra sa srcima navijacha shirom sveta. Pa Interu ne daj se. Mi patimo odavno. Ali nam zato ogromnu radost prichini bar bod sa gostovanja kod Empolija ili 3 boda kuci protiv Redjine. Titulu sanjamo samo kad duvamo mesec dana bez prestanka, u suprotnom svako veche pijemo tablete protiv koshmara. Sada mi ostaje da chekam sredu i nadam se prolazu. Zao mi je shto Deki nece igrati u nedelju u Rimu. A do tada drzim paLci i na nogama dok ne poplave, potom ih malo ohladim pa ponovo. Bice ovo plavi zavrshetak crne sezone.


Edited by Baros, 09 August 2016 - 19:49.

  • 0

#2 FORZA_INTER

FORZA_INTER
  • Members
  • 24 posts

Posted 29 February 2004 - 19:02

E od danas i zvanicno vise ne navijam za Inter! Buduci da me poraz protiv Milana nakon vodjstva od 0:2 naveo na ovakvu pomisao danasnji poraz od Brese smatram kao kap koja je prelila casu.
  • 0

#3 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 29 February 2004 - 21:20

E od danas i zvanicno vise ne navijam za Inter! Buduci da me poraz protiv Milana nakon vodjstva od 0:2 naveo na ovakvu pomisao danasnji poraz od Brese smatram kao kap koja je prelila casu.

Veliki si mi ti navijach onda :lol: Zezash se naravno? :lol:
  • 0

#4 kralj

kralj
  • Members
  • 2,445 posts

Posted 29 February 2004 - 21:50

Inter pruza partije u skladu sa kvalitetom koji poseduje. Ima toliko vecih razocarenja, pa i u Italiji, koje niko ovde ne spominje. Cuditete se sto jedan uklet klub bez ijednog igraca ekstra klase ne moze vise od 5-6 mesta u najjacoj ligi Evrope.
  • 0

#5 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 01 March 2004 - 01:16

E od danas i zvanicno vise ne navijam za Inter! Buduci da me poraz protiv Milana nakon vodjstva od 0:2 naveo na ovakvu pomisao danasnji poraz od Brese smatram kao kap koja je prelila casu. 


Ti si navijach kog bi svaki klub pozeleo. :lol:

Inter pruza partije u skladu sa kvalitetom koji poseduje. Ima toliko vecih razocarenja, pa i u Italiji, koje niko ovde ne spominje. Cuditete se sto jedan uklet klub bez ijednog igraca ekstra klase ne moze vise od 5-6 mesta u najjacoj ligi Evrope.

Ajde spomeni vece razocharenje? Bez i jednog extra igracha??? A shta je Stankovic? Vieri? Recoba? Canavaro (kap Italije)? Cordoba? Zanetti? Toldo? Emre? ... Bash je to najvece razocharenje da klub sa toliko dobrih i extra igracha ne moze da uradi nishta. :lol:

LOVE 4 INTER AFTERLIFE

Edited by Inter, 01 March 2004 - 01:18.

  • 0

#6 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 04 March 2004 - 02:34

Pravi milanski stiskavac i ... idemo dalje. :lol:

Edited by Inter, 04 March 2004 - 02:34.

  • 0

#7 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 04 March 2004 - 08:47

Kako mi je krivo, Sochaux mi je omiljeni tim iz Francuske, a i daa nije bilo bi, bili su mnogo bolji...
  • 0

#8 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 06 March 2004 - 03:42

Poshto mi je na redu 300. post,
pozeleo je da bude postovan
na najlepsjem topicu.
Zelja ispunjena,
pochivaj u miru.
Hvala za ostavljene naslednike
... 301,302,...

koji ce obaviti svoj
posao podjednako dobro
kao ti i svi tvoji prethodnici.

AmeN

Edited by Inter, 06 March 2004 - 03:43.

  • 0

#9 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 07 March 2004 - 22:29

Josh jedno sjajno veche Intera na Olimpicu...
  • 0

#10 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 07 March 2004 - 23:55

Ovo samo mogu NerroZurri

Edited by Inter, 07 March 2004 - 23:55.

  • 0

#11 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 08 March 2004 - 00:01

Ko je sledeci na listi za kamenovanje?
  • 0

#12 calcio

calcio
  • Members
  • 545 posts

Posted 08 March 2004 - 14:39

Pa ovo postaje smesno. Ako je neko citao juce u Blicu rubriku "pismo iz Rima" mogao je da procita jedan vrlo simpatican vic o navijacima Intera. Za one koji ga vec nisu procitali: "Sta radi navijac intera kad njegov klub osvoji Scudeto, CL, Superkup Evrope itd? Iskljuci Playstation i ode da spava." :lol:
ps 7-1 bi definitivno izazvalo pokolj u Milanu, ali linijski sudija je imao milosti sinoc
  • 0

#13 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 08 March 2004 - 20:05

Mozda bi i bilo bolje da je bilo 7-1.
To bi valjda razgalilo navijache i
nateralo ih da uklone neke mrlje

(one koje se mogu ukloniti-Mor..ti).


"Sta radi navijac intera kad njegov klub osvoji Scudeto, CL, Superkup Evrope itd? Iskljuci Playstation i ode da spava."

To nije vic, to je istina. :lol:

Edited by Inter, 08 March 2004 - 20:10.

  • 0

#14 calcio

calcio
  • Members
  • 545 posts

Posted 09 March 2004 - 16:31

Ne znam da li je bas Morati najvise kriv za njihovu tragediju. Pa nije on pukao na terenu dva puta posle vodjstva (od Milana da i razumem, ipak su oba gola dali na srecu, a i Toldo je super branio prvo poluvreme). Ali mi stvarno nije jasno koji to elementi tako uticu na psihu igraca, sta bi onda trebalo da rade igraci Rome koji mesecima ne primaju platu? Primer je Adrijano koji je svaki put kad ga gledam sve gori, a bio mi je jedan od omiljenih u Parmi.
  • 0

#15 Inter

Inter
  • Members
  • 2,572 posts

Posted 09 March 2004 - 17:56

Ne pricham ja o jednom porazu, vec o zadnjih 5,6,7,... sezona i nachinu vodjenja kluba, stvaranju NEmentaliteta,...
  • 0