Jump to content


Photo

NBA 2010/2011


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
8759 replies to this topic

#1 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 20 June 2010 - 23:20

Zavrsena je 09/10 sezona na spektakularan nacin. Lakersi protiv Celticsa, gde je sampion bio poznat tek posle sedme utakmice, najveci klasik svih vremena, dva najveca rivala, ujedno i najvece ekipe koje su ikada postojale u NBA ligi.

Bryant je uzeo i peti prsten, sto otvara novu diskusiju, da li je on najveci laker ikada Ili je to i dalje Magic?

Sada je samo na jedan sampionat od Jordana, a moze da odigra jos nekoliko sezona na vrhunskom nivou. Da li ce se izjednaciti sa njim po broju titula?

Da li ce Phil ostati u Lakersima? On je uvek do sada osvajao tri sampionata u nizu, da li ce mu to uspeti i naredne sezone?

Sezona 10/11 pocinje od 1. jula. Tada cemo videti gde ce otici superstarovi. Da li ce se promeniti balans ekipa u NBA ligi? Ko ce naredne sezone biti u krugu favorita?

Kako ce ekipe proci na NBA draftu, i da li ce pametnim izborom odrediti buducnost svoje fransize?

Da li ce neka nova ekipa postati favorit, koja ce biti sklopljena od superstarova, i da li ce biti dovoljno dominantna da osvoji sampionate u nizu?

Da li ce Prokhorov uspeti da preokrene New Jersey, cije ime ce nositi jos samo par sezona?

Sta ce se desiti sa Bostonom, da li je ovo bio poslednji pokusaj velike trojke da osvoji sampionat?

Da li ce se Lakersi dodatno pojacati i pokusati da naprave dinastiju naredne sezone?

Gde ce Lebron? O tome prica cela Amerika. I ne samo Amerika, vec ceo kosarkaski svet. Wade, Bosh, Amare, Joe? Gde ce oni otici?

Nova NBA sezona nam definitivno donosi velike promene. Nova era u NBA ligi pocinje sa sezonom 2010/2011.

Vise nista nece biti isto. Nastace neke nove ekipe, neki novi favoriti. Zato sam i napisao u opisu, Lakersi vs Nova era u Nba ligi.

Zvanicno otvaram sezonu 2010/2011. Sledi NBA draft, pa onda potpisivanje slobodnih igraca. Bice izuzetno zanimljivo tokom ove pauze, i ne sumnjam da ce ovaj topik oboriti sve prethodne NBA rekorde po broju postova i stranica.

NBA 2010/2011 JE OTVOREN!!! Alonzo vam predstavlja ->

Youtube Video ->Original Video

Youtube Video ->Original Video

Youtube Video ->Original Video

Edited by alonzo, 20 June 2010 - 23:20.


#2 GaleTTi_Czv

GaleTTi_Czv
  • Members
  • 451 posts

Posted 21 June 2010 - 01:00

Alonzo care,svaka cast,nisam sumnjao u tebe...

#3 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 21 June 2010 - 01:03

Napred King LeBron :ph34r: Da uzme prsten u ovoj sezoni, konacno!

#4 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 21 June 2010 - 01:06

Da se upisem na prvoj strani.

Napred Memfis do plejofa . Nadam se da ce stvoriti jos jacu ekipu i da ce biti dovoljno za plejof a za dalje se ne zna, cuda su moguca.

Alonzo moga si bolje :)
Nadam se da ce u toj novoj eri da preovladavaju kosarkasi koji igraju glavom a ne neke siledzije . I nadam se da ce bjelica biti uspesan u NBA ligi , pa da zbog njega ustaje cela zemlja kao nekad zbog Peje i Divca :ph34r:

#5 Wesley Sneijder

Wesley Sneijder
  • Members
  • 2,666 posts

Posted 21 June 2010 - 01:14

Svaka cast alonzo
Mogao si jos da dodas da ce ovo biti ruki sezona za Blejka Grifina, buducu zvezdu NBA lige...
Nadam se da ce nam ova nova sezona doneti isto ovakvu uzbudljivu zavrsnicu, samo sa drugacijim ishodom...
Kad je draft? Sreda na cetvrtak ili cetvrtak na petak?

#6 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 21 June 2010 - 01:34

Alonzo care,svaka cast,nisam sumnjao u tebe...


Hvala. :ph34r:

Svaka cast alonzo
Mogao si jos da dodas da ce ovo biti ruki sezona za Blejka Grifina, buducu zvezdu NBA lige...
Nadam se da ce nam ova nova sezona doneti isto ovakvu uzbudljivu zavrsnicu, samo sa drugacijim ishodom...
Kad je draft? Sreda na cetvrtak ili cetvrtak na petak?


Hvala. :)

Mislim da je cetvrtak na petak. Nisam zeleo da komentarisem nijednog igraca posebno, ali licno mislim da Clippersi mogu da iznenade ove godine. Svi ocekuju mnogo od Grifina, ali ima on vremena da se spremi za novu sezonu.

Voleo bih da Oklahoma dobro prodje na draftu, i da bude jos bolja ove godine.

Btw...moguce je da Pekovic ostaje i naredne sezone u dresu Panatinaikosa.

Bosh zeli da bude centar ekipe, igrac oko koga ce se graditi tim. Ne zeli da bude dodatak ili pomoc. Ambiciozno od njega, nema sta.

Amare definitivno postaje slobodan igrac.

Edited by alonzo, 21 June 2010 - 01:44.


#7 mali_buda

mali_buda
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 21 June 2010 - 10:21

Alonzo, svaka čast na uvodu.

Pratio sam forum, nisam se uključivao na NBA deo, pa se nadam da ću u novoj sezoni povremeno ostaviti i ovde koji post. NBA sam ranije mnogo više pratio, i sada je dosta pratim i gledam, ali ne zalazim dublje u pojedinosti :)

Nadam se da će naredne sezone neko od naših igrača imati važniju ulogu u svojoj ekipi. Voleo bih i da se Peković i Bjelica oprobaju u ligi, da vidimo da li mogu da ponesu taj teret.

Što se tiče Laker-a, za mene će Magic uvek biti najveći i nedodirljiv, imao je neku harizmu i bio je pravi vođa, što čini mi se Kobe nikad neće uspeti da postigne, uz svo poštovanje njegovih igračkih kvaliteta.

I pridružio bih se nadama kolege, da će u narednim sezonama kolo voditi igrači koji više koriste glavu u igri, a ne mišiće :ph34r:

Edited by mali_buda, 21 June 2010 - 10:22.


#8 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 21 June 2010 - 10:34

Alonzo, svaka čast na uvodu.

Pratio sam forum, nisam se uključivao na NBA deo, pa se nadam da ću u novoj sezoni povremeno ostaviti i ovde koji post. NBA sam ranije mnogo više pratio, i sada je dosta pratim i gledam, ali ne zalazim dublje u pojedinosti :)

Nadam se da će naredne sezone neko od naših igrača imati važniju ulogu u svojoj ekipi. Voleo bih i da se Peković i Bjelica oprobaju u ligi, da vidimo da li mogu da ponesu taj teret.

Što se tiče Laker-a, za mene će Magic uvek biti najveći i nedodirljiv, imao je neku harizmu i bio je pravi vođa, što čini mi se Kobe nikad neće uspeti da postigne, uz svo poštovanje njegovih igračkih kvaliteta.

I pridružio bih se nadama kolege, da će u narednim sezonama kolo voditi igrači koji više koriste glavu u igri, a ne mišiće :ph34r:


Dobrodosao na NBA forum! :D Uvod nista nije bio posebno, mogao sam ja mnogo detaljnije, to cu kada pocne NBA liga, u oktobru... :D

I ja se nadam da ce neko od nasih biti deo ekipe koja ce se boriti za titulu (Krstic i Oklahoma), za Bjelicu cemo videti za par dana, a Pekovic izgleda ostaje jos jednu godinu u Evropu.

Za mene je Magic i dalje ispred Kobija. On sam je izjavio da su sada izjednaceni, ali da ukoliko Kobi donese jos jednu titulu, da je onda Kobi najveci Laker ikada.

Za ostalo sto si rekao za Magica -> slazem se. Harizma, vodja i all round igrac koji je igrao na svih pet pozicija, a takav se u NBA jos nije pojavio.

Ja se nadam da ce Lakersi da osvoje trecu uzastopnu titulu, a posle njih neka krene dinastija Oklahome. :D

#9 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 21 June 2010 - 10:35

alonzo svaka cast ... :ph34r:
kao sto si i rekao ... Phil uvek osvaja 3x uzastopno pa se nadam da ce tako i biti sl.sezone ...
btw
sta ce biti sa Fisherom ? istice mu ugovor a ima skoro 4 banke ... ?

#10 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 21 June 2010 - 10:55

alonzo svaka cast ... :)
kao sto si i rekao ... Phil uvek osvaja 3x uzastopno pa se nadam da ce tako i biti sl.sezone ...
btw
sta ce biti sa Fisherom ? istice mu ugovor a ima skoro 4 banke ... ?


:ph34r:

Ponudice mu ugovor, tako sam procitao. Ligaski minimum za veterana, to je oko 1.2 miliona,

Sledece nedelje ce Phil odluciti da li ostaje. Brown takodje. Farmar je pred odlaskom...a verovatno nece potpisati ugovore sa Mbengom i Powellom.

Morrison, Walton i Vujacic -> to su im opcije za trade. Ali mislim da ce Vujacic da ostane.

Edited by alonzo, 21 June 2010 - 10:56.


#11 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 21 June 2010 - 11:03

alonzo, dobar uvod :ph34r:

nadam se, da ni Lakerse, ni Boston necemo gledati u finalu. A ne bih voleo ni LeBrona.

Voleo bih, da zaigraju Pekovic i Bjelica, da ih pratimo tokom sezone. I da neki srpski igrac dogura sto dalje u play-offu.


Leto ce biti zanimljivo. Ocekujem od LeBrona da ne menja sredinu. Od Vejda, ili Majami, ili Cikago.

Videcemo kako ce se snaci John Wall...

#12 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 21 June 2010 - 11:13

Nadam se da će ove godine neko drugi uspeti da uzme titulu i tako sprečiti Lakerse da "Partizanizuju" NBA... :ph34r:

#13 alonzo

alonzo
  • Members
  • 3,814 posts

Posted 21 June 2010 - 11:15

alonzo, dobar uvod :ph34r:

nadam se, da ni Lakerse, ni Boston necemo gledati u finalu. A ne bih voleo ni LeBrona.

Voleo bih, da zaigraju Pekovic i Bjelica, da ih pratimo tokom sezone. I da neki srpski igrac dogura sto dalje u play-offu.


Leto ce biti zanimljivo. Ocekujem od LeBrona da ne menja sredinu. Od Vejda, ili Majami, ili Cikago.

Videcemo kako ce se snaci John Wall...


:)

Wade ostaje u Miami 99%.

Meni ce najzanimljivije biti da pratim projekt Netsa, jer smatram da mogu da naprave iznenadjenje za kratko vreme.

Ocekujem i da Portland napokon pokaze pravi potencijal, Odenu je ovo zadnja sansa da bilo sta uradi.

#14 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 21 June 2010 - 12:00

Mene interesuje sudbina Peje u NBA ?
Voleo bih da Bjelica bude jos dve godine u evropi pa tek onda u sampionsku ekipu da ode kao Kukoc :ph34r:

Nadam se da ce biti jos vise jacih ekipa nego ove godine . I voleo bih da titulu osvoji neka mlada ekipa Memfis, Cikago , Oklahoma ...

#15 Chaos Is Me

Chaos Is Me
  • Members
  • 16,595 posts

Posted 21 June 2010 - 12:00

Ja ochekujem da konachno vidimo Blake Griffin-a. Dechko je strashan potencijal i nadam se da ce ga ove sezone mimoici povrede.