Jump to content


Photo

Medalje na OI u Pekingu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
188 replies to this topic

#1 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 09 April 2008 - 18:41

.....cak i fudbaleri (tezko ce odigrati slabije nego u Atini)

Ja ocekujem evo realno barem 5 medalja.....

tenis 2-3 (mnogo scenarija)
odbojkasice 1 (vishe ne mogu :))
vaterpolisti 0-1 :huh: (bice tesko avgusta ovog leta :rolleyes: )
plivanje 1-2 (Cavic majstore)

....ima jos kandidata ali to je onako "iz prve" ;)

pocinje 8.8.....

Edited by Sassha, 09 April 2008 - 18:42.


#2 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 10 April 2008 - 11:37

mozda nesto urade i oni etiopljani sto hoce da trce za nas :rolleyes:

#3 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 10 April 2008 - 19:50

:rolleyes:

#4 zwoncica

zwoncica
  • Members
  • 57 posts

Posted 14 May 2008 - 16:17

dodala bih rvanje samo...1-2:)

#5 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 14 May 2008 - 19:51

Rvanje zaista ne pratim i nemam pojma :rolleyes: ako nista drugo da uzmemo pare kojoj kladji (npr. bwin) ako ce pogresno postaviti kvote za broj medalja naSih na OI....

#6 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,264 posts

Posted 21 May 2008 - 10:07

A Dragutina Topica zaboraviste??? :huh: :rolleyes:

#7 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 21 May 2008 - 18:05

hahah....eo, ako on osvoji medalju to je samo bonus :rolleyes:

#8 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 22 May 2008 - 14:27

ma kakav Topic...
rvaci uzimaju medalju..
Fris je prosle godine bio 3. u Evropi (zbog povrede je propustio ovogodisnje), ove godine 3. na Svetskom. Stefanek je ove god. bio 3. na EP, a na kvalifikacionom turniru u Rimu je bio 1.

#9 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 24 May 2008 - 11:50

Moje prognoze......
Teniseri - max 2 medalje
Rvanje - 1 medalja
Streljaštvo - 1 medalja
Vaterpolo - 1 medalja
Odbojkaši - 1 medalja
Vesljanje - 1 medalja
dakle ja kao većiti optimista očekujem ni manje ni više nego.......7 medalja.

Jel mnogo???????

#10 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 09 August 2008 - 19:18

Svi ocekuju najvise od tenisera (sa pravom naravno) a imam neki osecaj da ce oni najvise da podbace, tj. da tu necemo uzeti nijednu medalju. Ana nije u formi, Jelena povredjena da verovatno nece ni igrati, Novaku ne odgovara ova vlaga plus igra i dubl, Janko realno jako tesko... Ako neko i uzme medalju to ce biti neko od strelaca, Cavic i eventualno vaterpolisti. Odbojkasi su se ispucali u Riju (daj Boze da gresim) a odbojkasice tesko da mogu da uzmu medalju, bar po igrama u poslednje vreme (i ovo danas je nista posebno). Ne znam za rvace i veslace, tesko i oni, a od ostalih je i svako finale uspeh.

Ja sam pesimista :ph34r: Mislim da ce nasi uzeti najvise 2 medalje, mada vrlo lako moze da se desi da bude jedna ili cak nijedna!

#11 Gooky

Gooky
  • Members
  • 955 posts

Posted 09 August 2008 - 20:05

4-6, u tenisu mora pasti bar jedna, ako ne i dve, vaterpolo, mozda odbojka (muska-zenska), sekaricka bi mogla da pogodi jednu, Cavic...

#12 nikolino

nikolino
  • Members
  • 82 posts

Posted 09 August 2008 - 21:26

Svi ocekuju najvise od tenisera (sa pravom naravno) a imam neki osecaj da ce oni najvise da podbace, tj. da tu necemo uzeti nijednu medalju. Ana nije u formi, Jelena povredjena da verovatno nece ni igrati, Novaku ne odgovara ova vlaga plus igra i dubl, Janko realno jako tesko... Ako neko i uzme medalju to ce biti neko od strelaca, Cavic i eventualno vaterpolisti. Odbojkasi su se ispucali u Riju (daj Boze da gresim) a odbojkasice tesko da mogu da uzmu medalju, bar po igrama u poslednje vreme (i ovo danas je nista posebno). Ne znam za rvace i veslace, tesko i oni, a od ostalih je i svako finale uspeh.

Ja sam pesimista :) Mislim da ce nasi uzeti najvise 2 medalje, mada vrlo lako moze da se desi da bude jedna ili cak nijedna!



Ja sam realista,i,na zalost nasu, slazem se sa tobom! :ph34r:

#13 teoNS

teoNS
  • Members
  • 4,663 posts

Posted 10 August 2008 - 01:04

Realno price od 6-8 medalja su preduvane.Samo da budu bolji nego u Atini.Nadam se nekom zlatu.

#14 Number ONE

Number ONE
  • Members
  • 227 posts

Posted 10 August 2008 - 03:53

Strelci i vaterpolisti ne bi trebali da omanu. Tenis... Nole ili dubl ili Ana ili Jelena, sigurno neko od njih moze da stigne do polufinala. Za ostale nisam pametan. Imaju opbojkasi dobru sansu. Rvaci, Cavic, veslaci, ne znam.

Moja procena - 4 ili 5

#15 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 10 August 2008 - 13:14

I ja nekako imam los predosecaj sto se nasih tenisera tice... Nadam se da me predosecaj vara.

Sto se tice pracenja osvojenih medalja, ova internet stranica se cini veoma korisnom:
http://results.beiji...GL0000000.shtml

Osvojene medalje po zemljama, rang po ukupnom broju medalja, kad se klikne na zemlju onda se otvori strana na kojoj su detalji o kom sportu se radi.