Jump to content


Photo

Jeli vreme za ulicu ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#1 potpor

potpor
  • Members
  • 51 posts

Posted 19 April 2007 - 01:44

Mislim se nesto, dosadili smi svi topici, lepo je vreme, neke jako loshe cike opet nas jashu, ja bih malo u setnju, ali ne ide mi se da razbistrim misli, ne ide mi se da uzivam u prirodi. Ide mi se da im nesto kazem, ide mi se glavnom ulicom, ide mi se sa poznanicima, ide mi se sa borcima, ide mi se sa finim svetom, nedostaje mi ono "Izvini" nedostaje mi ono "Oprosti". Jel mislite da je vreme ? Ili da prosetam i ja do neke druge zemlje ?

#2 DOCc

DOCc
  • Members
  • 560 posts

Posted 19 April 2007 - 01:47

pa i ja nesto razmišljam... o obe šetnje.

a radije bih prvo ovu bližu
( da ne kažem kraću, jer bi bila laž )

#3 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 19 April 2007 - 02:29

Vreme ti je za deponiju.

#4 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 19 April 2007 - 02:48

Je li neko registrovao u kasnim vestima na B92 info da Deltini ljudi
ometaju distribuciju poslednjeg broja Statusa? ph34r.gif

#5 potpor

potpor
  • Members
  • 51 posts

Posted 19 April 2007 - 03:13

Deponija ?
Zasto ?

#6 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 19 April 2007 - 04:31

QUOTE(potpor @ 19 Apr 2007, 02:44)
Mislim se nesto, dosadili smi svi topici, lepo je vreme, neke jako loshe cike opet nas jashu, ja bih malo u setnju, ali ne ide mi se da razbistrim misli, ne ide mi se da uzivam u prirodi. Ide mi se da im nesto kazem, ide mi se glavnom ulicom,  ide mi se sa poznanicima, ide mi se sa borcima, ide mi se sa finim svetom, nedostaje mi ono "Izvini" nedostaje mi ono "Oprosti". Jel mislite da je vreme ? Ili da prosetam i ja do neke druge zemlje ?

I.........!?

#7 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 19 April 2007 - 07:08

QUOTE(vinska musica @ 19 Apr 2007, 03:48)
Je li neko registrovao u kasnim vestima na B92 info da Deltini ljudi
ometaju distribuciju poslednjeg broja Statusa?  ph34r.gif

Jesam, registrovao sam..I ne čudim se..Beba je neko ko im ne da da se baš opuste.

#8 DOCc

DOCc
  • Members
  • 560 posts

Posted 19 April 2007 - 11:25

QUOTE(vinska musica @ 19 Apr 2007, 03:48)
Je li neko registrovao u kasnim vestima na B92 info da Deltini ljudi
ometaju distribuciju poslednjeg broja Statusa?  ph34r.gif


mh..
evo pregleda sa site-a:

***
Ovu vladu, zbog čega Srbiju zovu najvećom nevladinom organizacijom na svetu, formirali su oni koji i upravljaju Srbijom a pre svih Miroslav Mišković, gigant iz Bošnjana, apsolutni gospodar i vlasnik Srbije. Svi znaju šta Mišković radi po Srbiji ali ćute. Ili se plaše, ili ih plaća. Na sreću njegovih protivnika, za sada ne ubija. Ali, i Milošević je počeo tako što je prvo hapsio.

***
Ovakvo jednoumlje i “kontrola istine” nisu bili ni pod Brozom, ni pod Miloševićem. Čavez i Kastro daju građanima više medijskih sloboda od Tadića i Koštunice. Da je Milošević imao ovakve medije, Marko bi još “nosio gajbice”.

***
Koštunica je kao metan, bez boje, mirisa i ukusa, kakav je i sam – širi se, ulazi u svaku poru, čak je nezapaljiv, sve dok jednog dana ne eksplodira. I tad, obično, nema preživelih.

***
DSS je stranka lečenih ovisnika, stranka mrzovoljnih, neuspešnih, frustriranih, jalovih, zlih i netalentovanih ljudi, stranka na čije je formiranje ogroman uticaj izvršila Služba državne bezbednosti.

***
Skoro sam na gledao snimak Koštuničine inauguracije: on ulazi u salu ali se u pozadini vidi i grupa ljudi koja stoji pored vrata, njih desetak, a među njima - Dušan Spasojević i Mile Luković Kum.

***
Ja nikad nisam rekao da je Momira Gavrilovića ubio Koštunica ili da je u njega pucala Ljilja Nedeljković. Ali je jasno k’o dan da je najmanje jedan čovek iz Koštuničinog kabineta znao da će se Gavriloviću desiti to što mu se desilo. I da je naterao ili ubedio Ljiljanu Nedeljković da Gavru pozove baš taj dan i nagovori ga da odustane od puta za Beč. Ti isti su kasnije učestvovali i u ubistvu Zorana Đinđića

***
Sve njihove afere su proizvod sakrivanja zla koje su napravili Koštunica i članovi njegovog kabineta. Koštunica se pojavio na televiziji i, udvarajući se Miloševićevoj zloj, ratničkoj, vulgarnoj, narodnjačkoj Srbiji, rekao da je izručenje Miloševića bio pokušaj vojnog puča ili udara, iako je šest sati pre toga u telefonskom razgovoru sa Zoranom Đinđićem nedvosmisleno rekao: „Neka ide!“ Kad je u novinama osvanuo taj razgovor, on je odmah izmislio prisluškivanje.

***
Aleksandar Tijanić je bio na mom platnom spisku. Verujući da mu je stvarno teško i da mora da izdržava porodicu, dao sam mu kancelariju, telefon, omogućio mu da ne ostaje kod kuće, kao domaćica ujutru, kad svi očevi idu na posao, i konačno, plaćao ga.

#9 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 19 April 2007 - 12:28

ma setaj samo stavi kondom, a sto se tice narkomana hhee kakva setbje ... stondirani komani najsporiji protesti do sada frusty.gif ranting.gif thumbup.gif

#10 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 19 April 2007 - 13:49

QUOTE Gjovani
>>>Beba je neko ko im ne da da se baš opuste.<<<


Nemoj da te vidi Jelena Milic da hvalis Bebin interview, koji je ona na blogu nazvala debilnim.

p.s. zar ti nije zasmetalo sto je doticna, u najvecem jeku akcije za potpis Peticije glede napada na D.Anastasijevica, nasla da se bavi terorizmom u Americi, ne
oglasavajuci se o D.A. sve do danas? A i kako se oglasila, bolje da nije.

#11 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 19 April 2007 - 13:57

QUOTE(vinska musica @ 19 Apr 2007, 14:49)
QUOTE Gjovani
>>>Beba je neko ko im ne da da se baš opuste.<<<
Nemoj da te vidi Jelena Milic da hvalis Bebin interview, koji je ona na blogu nazvala debilnim.

p.s. zar ti nije zasmetalo sto je doticna, u najvecem jeku akcije za potpis Peticije glede napada na D.Anastasijevica, nasla da se bavi terorizmom u Americi, ne
oglasavajuci se o D.A. sve do danas? A i kako se oglasila, bolje da nije.

Dobro...Taj sukob je ipak lične prirode. Ja poštujem Jelenu, iako njen temperament zna biti nezgodan.
Pozdrav vinaska...ili S.R. tongue.gif

#12 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 19 April 2007 - 14:40

QUOTE(vinska musica @ 19 Apr 2007, 15:49)
Nemoj da te vidi Jelena Milic da hvalis Bebin interview...

Who the fuck is JM?

#13 Gjovani

Gjovani
  • Members
  • 3,195 posts

Posted 19 April 2007 - 19:00

QUOTE(Zmitjkoe @ 19 Apr 2007, 15:40)
Who the fuck is JM?

Ne psuj. Jelena Milić je veoma angažovana u nvo sektoru na planu ljudskih prava i međunarodnih odnosa. Malo je temperamentnija nego što drugim ljudima odgovara i po nekad izazove nesporazume.

#14 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 19 April 2007 - 22:03

QUOTE(Gjovani @ 19 Apr 2007, 21:00)
Jelena Milić je...

Aha, to je "doticna". Verovatno bi izazivala sporazume da je manje nervozna.

#15 draza

draza
  • Members
  • 326 posts

Posted 19 April 2007 - 23:20

QUOTE
Ovu vladu, zbog čega Srbiju zovu najvećom nevladinom organizacijom na svetu, formirali su oni koji i upravljaju Srbijom a pre svih Miroslav Mišković, gigant iz Bošnjana, apsolutni gospodar i vlasnik Srbije. Svi znaju šta Mišković radi po Srbiji ali ćute. Ili se plaše, ili ih plaća. Na sreću njegovih protivnika, za sada ne ubija. Ali, i Milošević je počeo tako što je prvo hapsio.


Ne mogu da verujem da takvima kao što je Mišković, ne odgovara mir i laganica zemlje koja je punopravan član EU. Pa on najviše može da izgubi u nestabilnoj azijatskoj državi koja stalno previre. Rulju je uvek lako potpaliti protiv takvih. Rulja je uvek krajnje ishodište svakog nereda u državi.

Neko kao Mišković bi ovo morao da razume. U protivnom, ne bi imao ovo što sada ima.