Jump to content


Photo

Zenski fudbalski kutak


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
3883 replies to this topic

#1 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 21 February 2006 - 12:06

Danas je veliki dan; pocinje razigravanje u Ligi sampiona. Slijedi nam obilje medjusobnih okrsaja najstrashnijih evropskih fudbalskih godzila - prstace na sve strane.

A posto pouzdano znam da ovdje ima barem nekoliko forumasica koje svasta znaju o fudbalu i imaju nesto da kazu na ovu temu - eve ga: topic za suptilnu kritiku iz pametnijeg ugla, podalje od katkad previse naucno orijentisanog i na mahove svakako ljudozderskog podforuma Sport. Dame imaju rijec, a mi ako sta dodamo..dodacemo.

Moze o svemu; o Celsiju i Barseloni, o Ronaldovim suvisnim kilogramima (i mogucnosti da ode iz Madrida (i povede sa sobom Viktoriju!!)), o predstojecem Svjetskom prvenstvu u Njemackoj, o kompoziciji boja i dizajnu rezervnih dresova Juventusa...

Posebno su dobrodosla misljenja forumasica (i forumasa) koji preziru fudbal najgnusnije. :)

Dakle, Celsi vs. Barsa - vrijeme je za osvetu strasnog Ronaldinja i potop uobrazenog Murinja. :wub:

p.s.
ako moderatori ne budu imali sluha, pa topik premjeste na Sport - forget about it

#2 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 21 February 2006 - 12:31

well done, coach.

moj skromni doprinos, u nedostatku materijala za rascerupavanje :), a u iscekivanju vecerasnje utakmice (ciji snimak, btw ide u pola jedan nocas na b92 :wub: - al ajd nadam se da cu prenos nabosti na nekom drugom kanalu)
elem, zenski pristup za "zenski" topic - slika apsolutnog umetnika (ne mislim na wengera):

Attached Files


Edited by MaryPoppins, 21 February 2006 - 12:32.


#3 hooyadahoo

hooyadahoo
  • Members
  • 2,866 posts

Posted 21 February 2006 - 12:39

opet si izasla iz kuhinje?

#4 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 21 February 2006 - 12:43

A postoji li muski foodbalski kutak gdje je zenama zabranjen ulaz?

#5 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 21 February 2006 - 12:49

Vjerovatno postoji u Iranu. Znam da ne mogu na odbojkaske utakmice, ako u sali ne postoji posebna tribina za zene. Moguce je da isto vazi i za fudbal.

Vidis kako je Mary shvatila; topic nije zenski, neko "zenski" i nikom nije nista zabranjeno, osim sto nije pozeljno da rasprave nalikuju onima sa Sporta. Inace topica ne bi ni bilo, posto forumasice ciji se postovi prizeljkuju nikad ne postuju na Sportu, a fino je diskutirati s njima o nogometnim temama.

edit;

a i huja je shvatio :wub:

Edited by autsajder, 21 February 2006 - 13:06.


#6 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 21 February 2006 - 13:07

kako je drazestan ovaj aut. eto nama, damama neznim i krhkim topica o second most important thing in the world (na prvom mestu su ravnopravno kuhinja i kupovina). coveka ispreskakalo na podforumu sport, pa ko veli - da se i nama ne dogodi stogod slicno. a potpuno ne razume da smo sposobne (itekako) nositi se i sa naucno orijentisanim, ali i sa ljudozderskim pristupom fudbalu. istina, ne videh na sportu topic o kompoziciji boja i dizajnu rezervnih dresova, sto je, drage moje, priznacemo, uvek bilo i uvek ce biti nasa prva zanimacija kad na tv-u (posto, naravno, nikad ne idemo na utakmice - suvise je to testosterona za nas ukus) vidimo gomilu muskih koji trckaju za loptom. :wub:

(to sto si stavio "zenski" nije olaksica)

no, lets indulge him.

prvo, ne vidim kako je uobrazenost (zar?) murinja od bilo kakvog znacaja za predstojecu utakmicu. murinjo je uspeo da od celzija napravi tim koji jako dobro igra i koji ima sanse da osvoji ligu. plus (female touch) super izgleda.
barselonu, kao i ostale spanske klubove, nikako ne volim. spanci, imho, igraju prljav fudbal (cast izuzecima). ronaldinjo mozda jeste trenutno najbolji fudbaler, ali on je ipak jedan. plus, mozda mu esjen polomi noze 0:)

anyhow, posto od malena navijam za partizan (there, i said it), tako navijam za posestrimski celzi. na zalost, celzi ne igra najbolje poslednjih nekoliko utakmica, mada mi je pobeda nad liverpulom ekstremno prijala (nas 8 gleda utakmicu, a ja jedina najvijam za ch), i barsa ipak jeste dobar tim, tako da nas u sredu ocekuje 'praznik fudbala' :(


svim :) navijacu za uobrazenog murinja, strasnog drogbu, odlicnog lamparda, hladnog terija, slatkog gudjonsena, prljavog, no sposobnog karvalja, i cuvara ceha :huh:

Edited by palchica, 21 February 2006 - 13:08.


#7 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 21 February 2006 - 13:22

anyhow, posto od malena navijam za partizan (there, i said it), tako navijam za posestrimski celzi.

<{POST_SNAPBACK}>


Još ste mladi, ima nade za Vas :) :wub:

#8 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 21 February 2006 - 13:25

dragi svi

ovo vam govorim samo jednom. ne samo sto ne znam nishta o fucbalu, nego me ich ne zanima. ne razumevam gomilu znojavih koji trche za samo jednom loptom, a poznajem jednu koja je predlozila da lepo svima daju po jednu loptu, da se ne muche ljudi. te ovde necu doci vishe nikad, makar bilo i na chitu-chetu, ocu samo da vam kazem ovo:

nemojte sad da se zablesavite pa da sedite samo ovde.
propashce nam i kuvanje i heklanje.

vasha tb, u odsustvu takmicharskog duha

#9 eye of the beholder

eye of the beholder
  • Members
  • 2,304 posts

Posted 21 February 2006 - 13:34

z v e z d a

#10 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 21 February 2006 - 13:37

jao beholderu, preti ti istrebljenje u strasnim mukama. pa di ovde bas da dodjes da obznanish. brisi to, dok jos mozes :wub:

neogranicena stras i navijanje do smrti za real madrid, bez ikakvih kritetijuma i bez obzira na ronaldovu igru, te moze samo donekle spasiti.

gasite ovaj topic, da mogu da radim.

propashce nam i kuvanje i heklanje.


sve su to, draga TB, aktivnosti koje sasvim fino terciraju jedna drugoj trecoj cetvrtoj.... krs' moderne zmd. oni muski se zavale u fotelju, u jednu ruku pivcuga, u drugoj daljinski, ispred knknrkn, kokice i cigare i lako je tako gledati fudbal. zamisli frku u sesnaestercu, a ti izvlachish peglom crtu na pantalonama. idem sva rondjava i uguzvana zbog toga.

Edited by MaryPoppins, 21 February 2006 - 13:45.


#11 Eladan

Eladan
  • Members
  • 853 posts

Posted 21 February 2006 - 13:44

neogranicena stras i navijanje do smrti za real madrid, bez ikakvih kritetijuma

<{POST_SNAPBACK}>


Obično se ovako i navija za REAL :) :wub: . Meni je u Španiji mnogo draži Atletik Bilbao (velika tradicija, konzistentnost u stavu oko igrača, dobar stadion i luda publika)

#12 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 21 February 2006 - 14:06

wuf, uvati me na krivini. kritetijumi, ha? preci cu preko atletik bilbaoa kao da ga nisi ni pomenuo, ali aj malo o timu koji se voli bez kritetijuma :)

nema potrebe da elaboriram, samo cu da na brzinu spomenem:
3 x tojota kup, 9 evropskih shampionata, 29 shpanskih, 17 x kopa del rey, itd.

(just for the record, atletik bilbao: 8 puta spanski sampionat, kup kralja, dodushe 24 puta, ali: ucestvovali 3 put u ligi sampiona i 16 puta u kupu uefa 0:))

nego da se vrnemo na kritetijume.

igraci?
onomad, postavljaci domaceg zadatka u spanskom fuzbalu, a i shire: Di Stefano, Puskas, Gento, Kopa. pa Butragenjo, Sanchis, Vaskez, Mikel i Miguel Pardeza (oliti La Quinta del Buitre).

pa sada: Kasiljas, Raul, Ronaldo, Robinjo, Helguera, Ramos, Guti, Bravo, do nedavno, Figo... I naravno, naravno, ziva, hodajuca legenda, reper za sve, genije i madjionicar, covek sa vizijom, Hari Poter fudbala: Zinedine Zidane :wub:

p.s. hujo, nemam sad vremena. znas di stoji oklagija, kazni se sam :huh:

Edited by MaryPoppins, 21 February 2006 - 14:17.


#13 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 21 February 2006 - 14:19

u jebt, a ja mislila da ja volim fuzbal!

choveche, meri ti si shampion u poznavanju istog medj zenama, verujema da ih ima josh.

ja samo volim da gledam dobru tekmu i ne mogu da pamtim ko, kad, kako zashto ali uredno na vreme saznam kad treba da se gleda i onda 'zivancija :)

vishe sam znala kao mala o igrachima nego danas, mozda zato shto me cale s'vremena na vreme propitivao gradivo kad sednemo da gledamo fuzbal 0:)

sad nekako vishe upamtim kako izgleda gospodin koji vodi chelzi, onaj kog treba dzordzi kluni :wub: da igra

#14 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 21 February 2006 - 14:20

ja znam da kad svom coeku perem noge dok gleda fudbal, moram vise da se sagnem da mu moja glava ne zaklanja pogled.

nekad: kad burazer gleda fudbal, moram da napustim prostoriju sa prijemnikom, jer donosim losu srecu.

tu kupujem
el vam se vise dopada stari ili novi dizajn dresova?

meni su mnogo sarmantniji stari,
mada!
su mi mega fensi bili italijanski 2002.
plava presijvajuca sintetikica, rukavici do lakta, sa naglasenim ramenima, a uzanim strukom. :вуб:

Edited by kingmaker, 21 February 2006 - 14:26.


#15 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 21 February 2006 - 14:29

u jebt, a ja mislila da ja volim fuzbal!
choveche, meri ti si shampion u poznavanju istog medj zenama, verujema da ih ima josh.

<{POST_SNAPBACK}>


replika. very pogreshna pretpostavka. vidi pod palchica. e To je poznavanje. ja malo mrsim i strasno navijam.

nekad: kad burazer gleda fudbal, moram da napustim prostoriju sa prijemnikom, jer donosim losu srecu.


veceras, molim te dalje od Svih prijemnika. sutra kako hoces :wub: