Jump to content


Photo

KAKVA VAM JE ZVAKA?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
454 replies to this topic

#61 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 30 January 2006 - 23:30

Nijeeeeeeeeee...

<{POST_SNAPBACK}>


Ma jeste. :wub:

Ja bih bas voleo da se druzim s njom...

<{POST_SNAPBACK}>


Boga mi, i ja bih. :)

#62 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 02 February 2006 - 20:44

Jos jedna ispala...

Ortak startovao neku curu u klubu, pricali, zezali se smejali i krenuli kuci u isto vreme...
Kada su izasli napolje, on joj trazi br. telefona da je pozove da izadju jos neki put a ona mu daje papiric na kome je napisan njen broj i kaze:
"Evo ti broj, ali molim te, nemoj nikada da me zoves. Dosadan si."

2 meseca posle toga nije izasao u grad...

Mozda ovaj topic treba split, npr. Kako su vas ispalili...

#63 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 02 February 2006 - 22:44

Jos jedna ispala...

Ortak startovao neku curu u klubu, pricali, zezali se smejali i krenuli kuci u isto vreme...
Kada su izasli napolje, on joj trazi br. telefona da je pozove da izadju jos neki put a ona mu daje papiric na kome je napisan njen broj i kaze:
"Evo ti broj, ali molim te, nemoj nikada da me zoves. Dosadan si."

2 meseca posle toga nije izasao u grad...

Mozda ovaj topic treba split, npr. Kako su vas ispalili...

<{POST_SNAPBACK}>


Pocela sam da se nerviram! Pa ja bih te devojke (tipa ona sa ogledalom) lepo 0:) !!! Pa sestro sve da si Monika Beluci niko ne zasluzuje da se tako ponasas prema njemu! :) (sem ako doticni i sam nije nevidjeni skot :wub: )

#64 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 03 February 2006 - 13:24

Jos jedna ispala...

Ortak startovao neku curu u klubu, pricali, zezali se smejali i krenuli kuci u isto vreme...
Kada su izasli napolje, on joj trazi br. telefona da je pozove da izadju jos neki put a ona mu daje papiric na kome je napisan njen broj i kaze:
"Evo ti broj, ali molim te, nemoj nikada da me zoves. Dosadan si."

2 meseca posle toga nije izasao u grad...

Mozda ovaj topic treba split, npr. Kako su vas ispalili...

<{POST_SNAPBACK}>

ahahahahaha. choveche. su-ro-vo :wub:

mene je jedan momak, u brucoshko leto, ispaljivao sa spikom kako mora da uchi i kako mozemo da se vidimo jednom nedeljno po sat vremena :)
na kraju je pao godinu, al ispostavilo se, ne zbog mene.

#65 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 03 February 2006 - 14:08

Pocela sam da se nerviram! Pa ja bih te devojke (tipa ona sa ogledalom) lepo  0:)  !!! Pa sestro sve da si Monika Beluci niko ne zasluzuje da se tako ponasas prema njemu!  :)  (sem ako doticni i sam nije nevidjeni skot    :wub:  )

<{POST_SNAPBACK}>


Kakvih sve spika, prilaza i namera ima, da sam zensko nosio bi sataru polivenu otrovom.

#66 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 03 February 2006 - 14:31

daj bre, maltezeru, obeco si nam neke priche svojih KPD-ovaca :wub:
chekamo...

#67 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 03 February 2006 - 14:53

Moja drugarica je jos u osnovnoj skoli prilicno istraumirala druga koji je do usiju bio zaljubljen u nju...
Dolazi on kod nje (posto ju je bezuspesno zvao 1.000.000. puta) da je pita da izadju...

On: "E, ja sam dosao da te pitam ako hoces da idemo u bioskop?"
Ona: "Pa, ne mogu, gledam jedan film..."
On: "Sto ne snimis film, pa ga kasnije pogledas kad se vratimo is bioskopa?"
Ona: "Khm... Pa gledam ga na videu..." :)
On: "A, ok... Nista onda, cao..."
I pokunjeno ode... :(

Uzzzas... 0:)
I dan danas je zezam zbog toga...
Najbolje je to sto ona nije imala nameru da ga ispali, vec je dala krajnje iskren odgovor... :wub: :huh:

#68 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 03 February 2006 - 18:04

Uf Duna... tezak zadatak.
Evo nekih delova koje sam smeo napisati.

Pre nego sto pocnemo - Ja nisam moje drustvo. Ja sam fin mladic :)


Sampion ekipe je svakako Dj.
Dj ustaje u 4 popodne, doruckuje/ruca, gleda TV, vecera i onda izadje. Pauzu uzima samo ponedeljkom, jer i da hoce nema gde da ode, a ni s kim.
Njega svuda prepoznaju. Zbog prituzbi devojaka ga ne pustaju vise u Piping, MB i Latino, a Bastion je ionako zatvoren na zimu.
Samo cekam kada ce na lokalima visiti njegove slike prekrivne crvenim X.
Poslednja prica ide vako: ubija devojku na ulazu Pipinga, njega nisu pustili unutra, naravno. Dolazi njena drugarica i pita je: 'da li ste se upoznali' , 'jesmo'. 'E cestitam, upoznala najveceg smora u gradu. Ajde brzo idemo'.

Sada ga tovarimo da moze da skonta ribu samo na maskenbalu
Savrseno tacan fazon :wub:

Prvo nije pričao sa devojkama. Jednostavno se nasadi pored njih, priljubi se, gleda bolesno, izbaci kukove, a onda ove pobegnu. Posle je počeo da priča..bolje da nije, nekada pozelim da je nem. Zvaka mu pocinje sa: Ti si moja zena.. I onda ih spopadne sa prstenjem koje pravi od najrazličitijeg materijala.
Stvarno ima odvratne price, devojke kada vide da sam sa njim mole me da ga sklonim, osamare ga, pobegnu, ali on je uporan. Po veceri je u stanju da startuje oko 100 devojaka. Jedno vece sam ga pratio, kada smo bili na moru i mislim da u diskoteci od 3 hiljade ljudi nije promasio ni jednu devojku.

Po zakonu statistike Dj je trebao da te startuje tri puta do sada. Ako nije ni jednom znaci da je neka devojka zrtvovana vise puta nego što je trebala biti.
Jedine devojke koje ima su, iz nekog razloga, iz rasturenih brakova. Tovarimo ga i da stoji ispred socijalnog i ceka zrtve.


Onda je tu Ž kome prica sa zenama uvek krene nekako na pogresnu stranu, pa na kraju se zavrsi tako sto on devojkama, a bogme i ove njemu prete da ce ga tuci. Bilo je tu par komičnih situacija. Inace je miroljubiv decko i nema sanse da bi se potukao sa devojkom.

Zatim Z koji jednostavno nema "zvaku", ali zato ima manire serijskog ubice, pa devojkama pipa i njusi kosu i stane ispred njih gledajuci ih hipnoticki.

I tu je na kraju B, ali to je već stvarno nije za priču.
Recimo da je momak tvoju priču o 100 gr kulena odneo nekoliko koraka dalje.


Jedno vece sam izasao sa bratovim drustvom i brat se upozna sa nekom devojkom i njenom drugaricom. Ove pocele da nas hvale kako smo fini, dobri, kulturni. Meni nije jasno i pitam ih sa kakvim dreserima zivotinja su one izlazile ranije.
Odgovoraju da su dan ranije izasle sa nekim tipovima koji su ih odveli u "3-ku", pobegli u wc kada je trebao da se plati racun i terali ih da im kupe one plastike piva.
Pitam ih kako se zovu ti momci, one odgovoaraju Dj & B.
Imao sam razvucen smajli preko lica jos nedelju dana nakon toga, super fora.




To su price koje su mi prve pale na pamet i koje smeju da se objave.

Edited by Maltese, 03 February 2006 - 19:24.


#69 Linda Lee

Linda Lee
  • Members
  • 739 posts

Posted 03 February 2006 - 18:45

Zatim Z koji jednostavno nema "zvaku", ali zato ima manire serijskog ubice, pa devojkama pipa i njusi kosu i stane ispred njih gledajuci ih hipnoticki.

<{POST_SNAPBACK}>


:huh: :( :s_w:

I tu je na kraju B, ali to je već stvarno nije za priču.
Recimo da je momak tvoju priču o 100 gr kulena odneo nekoliko koraka dalje.


:wub: :) 0:)

E, vala slatko sam se nasmejala...

#70 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 03 February 2006 - 19:01

Pocela sam da se nerviram! Pa ja bih te devojke (tipa ona sa ogledalom) lepo  0:)  !!! Pa sestro sve da si Monika Beluci niko ne zasluzuje da se tako ponasas prema njemu!  :)  (sem ako doticni i sam nije nevidjeni skot    :wub:  )

<{POST_SNAPBACK}>

Da, pa da 70% muskaraca izvrsi samoubistvo :( Na to se najvise i loze.

(vidi gore :huh: )

#71 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 03 February 2006 - 19:05

Njega svuda prepoznaju. Zbig prituzbi devojaka ga ne pustaju vise u Piping, MB i Latino, a Bastion je ionako zatvoren na zimu.

:wub: Evo bas razmisljam :)

#72 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 03 February 2006 - 19:35

Uf Duna... tezak zadatak.
Evo nekih delova koje sam smeo napisati.

Sampion ekipe je svakako Dj.

Sada ga tovarimo da moze da skonta ribu samo na maskenbalu
Savrseno tacan fazon  :wub:

Po veceri je u stanju da startuje oko 100 devojaka. Jedno vece sam ga pratio, kada smo bili na moru i mislim da u diskoteci od 3 hiljade ljudi nije promasio ni jednu devojku.

Po zakonu statistike Dj je trebao da te startuje tri puta do sada. Ako nije ni jednom znaci da je neka devojka zrtvovana vise puta nego što je trebala biti.

<{POST_SNAPBACK}>

0:) da, ali isto tako po zakonu statistike, ako startuje 100 riba na veche, mora mu se posreciti. ma kakav debil bio.
super su mi ti koji ne odustaju no matter what. :)

inache, frend moje drugarice, inache ruzan ko noc i, imo, glup ko qurac pa na kub stalno menja ribe. njegov drugar mi kaze da lik ladno pridje ribi sa jebacu te spikom. ne kaze to bash tako konkretno, al opet, dovoljno explicitno da riba uvidi ono Alfa u njemu i da se, van svake pameti, kresne sa njim.

#73 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 03 February 2006 - 19:59

po starom dobrom principu
'ne jebe lep, nego uporan'


(ne znam, cula sam) :wub:

#74 smejuljica

smejuljica
  • Members
  • 122 posts

Posted 03 February 2006 - 20:30

Amin

#75 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 03 February 2006 - 21:11

0:) da, ali isto tako po zakonu statistike, ako startuje 100 riba na veche, mora mu se posreciti. ma kakav debil bio.
super su mi ti koji ne odustaju no matter what. :wub:

:) Jednom mesecno, u mesecu oko 20 izlazaka. Tako da Dj lomi statistiku na benefit nas ostalih

A, lep/uporan je postulat.

Edited by Maltese, 03 February 2006 - 21:11.