Jump to content


Photo
- - - - -

Scrubs


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
72 replies to this topic

#1 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 17 January 2006 - 18:30

Већ неколико месеци гледам ову фанстастичну серију на ХРТ-у (превели су је са "Стажист"). Дају је уторком увече. Управо се завршила друга сезона и вечерас креће трећа.

Серија је комедија и по. :( Много ме забавља, а кад се уђе у ликове, свака ситуација је све смешнија. 0:) Далеко од било каквих Пријатеља, Вилова и Грејсова и томе слично. :wub:

Покупила је и неке награде, била номинована за Емија, чини ми се да је једног и добила.

Јел' приказивана код нас? Нешто се не сећам. :)


Дакле, ваша мишљења? :huh:

#2 dunno

dunno
  • Members
  • 342 posts

Posted 18 January 2006 - 10:37

ok je serija...gledljiva.
jel si gledala Garden state?

#3 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 18 January 2006 - 10:55

ok je serija...gledljiva.
jel si gledala Garden state?

<{POST_SNAPBACK}>



bas sam to hteo da pitam... sjajan film

Scrubs je kool, vise mi se svidjaju novije epizode...

#4 dunno

dunno
  • Members
  • 342 posts

Posted 18 January 2006 - 11:00

bas sam to hteo da pitam... sjajan film

Scrubs je kool, vise mi se svidjaju novije epizode...

<{POST_SNAPBACK}>


A-ha...film je super.
Cudi me da je neko ovde i cuo..
soundtrack nije los isto.

#5 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 January 2006 - 11:03

ok je serija...gledljiva.
jel si gledala Garden state?

Јесам. Пошто ми се допао Зек Бреф у Скрабсу имала сам велику жељу и тај филм да одгледам и... допао ми се. 0:) Баш леп филм. Некако остаје осмех и весео си цео дан после. :huh:

Мени су ликови у серији супер, а највише ми се допада кад се као замисле па онда креће "филм" о ономе о чему размишљају... најбоља ствар! :)

Ајде, људи, па немогуће је нико није бар мало гледао? :wub:

#6 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 January 2006 - 11:05

A-ha...film je super.
Cudi me da je neko ovde i cuo..
soundtrack nije los isto.

Било је неколико постова људи који су гледали филм на "Последњем филму који сте гледали"...

#7 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 18 January 2006 - 13:07

Већ неколико месеци гледам ову фанстастичну серију на ХРТ-у (превели су је са "Стажист"). Дају је уторком увече. Управо се завршила друга сезона и вечерас креће трећа.

Серија је комедија и по.  :( Много ме забавља, а кад се уђе у ликове, свака ситуација је све смешнија.  0:) Далеко од било каквих Пријатеља, Вилова и Грејсова и томе слично. :wub:

Покупила је и неке награде, била номинована за Емија, чини ми се да је једног и добила.

Јел' приказивана код нас? Нешто се не сећам.  :)
Дакле, ваша мишљења?  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>

Jos da si nam rekao kada se emitiju, kojim danima i u kolio sati...

#8 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 18 January 2006 - 14:53

Jos da si nam rekao kada se emitiju, kojim danima i u kolio sati...

За оне који су пажљиво прочитали први пост, рекЛА :wub: сам кад се емитује:

Већ неколико месеци гледам ову фанстастичну серију на ХРТ-у (превели су је са "Стажист"). Дају је уторком увече. Управо се завршила друга сезона и вечерас креће трећа...


Ево, мало детаљније 0:) : ХРТ 2, термин није фиксан. Почиње негде између 23 и 01 :) , али у ажурном програму на сајту увек пише тачно време приказивања. :huh:

#9 FONovac

FONovac
  • Members
  • 55 posts

Posted 18 January 2006 - 18:16

NE DIRAJ PRIJATELJE. TO je ubedljivo najbolji sitkom ikada.

#10 desperate for housewives

desperate for housewives
  • Members
  • 2,842 posts

Posted 18 January 2006 - 21:36

Nekoliko puta sam je gledao i bila mi je smesna i zanimljiva, nije bas tipican sitkom.Bilo mi je zanimljivo kada sam video glumicu Sarah Chalke(jedna od bolnicarki i glavnih likova) koja je glumela cerku ud Roseanne u istoimenoj seriji.

''NE DIRAJ PRIJATELJE. TO je ubedljivo najbolji sitkom ikada''

Iako sam veliki fan Prijatelja ne bih ih stavljao u sam vrh. Pre bih rekao jedan od najboljih sitkoma devedesetih,jer bilo je tu mnogo drugih fantasticnih sitkoma od Roseanne preko Bracnih voda pa do Dadilje,Ludo zaljubljenih i Seinfelda.
Ali naravno o ukusima ne vredi raspravljati.

#11 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 19 January 2006 - 01:16

Nekoliko puta sam je gledao i bila mi je smesna i zanimljiva, nije bas tipican sitkom.Bilo mi je zanimljivo kada sam video glumicu Sarah Chalke(jedna od bolnicarki i glavnih likova) koja je glumela cerku ud Roseanne u istoimenoj seriji.

''NE DIRAJ PRIJATELJE. TO je ubedljivo najbolji sitkom ikada''

Iako sam veliki fan Prijatelja ne bih ih stavljao u sam vrh. Pre bih rekao jedan od najboljih sitkoma devedesetih,jer bilo je tu mnogo drugih fantasticnih sitkoma od Roseanne preko Bracnih voda pa do Dadilje,Ludo zaljubljenih i Seinfelda.
Ali naravno o ukusima ne vredi raspravljati.

<{POST_SNAPBACK}>

Prijatelji nisu ni izbliza najbolji sitkom 90tih. Frasier i Seinfeld su ubedljivo bolji. (ja licno volim Frasiera)

Gledala sam Scrubs tu i tamo. To nije tipican sitkom, vise je u fazonu Ally McBeal, samo nije nepodnosljiv kao doticna serija.

#12 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 19 January 2006 - 11:58

Iako sam veliki fan Prijatelja ne bih ih stavljao u sam vrh. Pre bih rekao jedan od najboljih sitkoma devedesetih,jer bilo je tu mnogo drugih fantasticnih sitkoma od Roseanne preko Bracnih voda pa do Dadilje,Ludo zaljubljenih i Seinfelda.
Ali naravno o ukusima ne vredi raspravljati.

<{POST_SNAPBACK}>

Ajoj, ajoj, ajoj...

#13 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 19 January 2006 - 12:52

Prijatelji su sitkom? :wub: Ispravite me, zar sitkomi ne treba da odišu humorom?

#14 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 19 January 2006 - 13:08

Scrubs je odlican. Bas se slatko nasmejem svaki put kad gledam.

Мени су ликови у серији супер, а највише ми се допада кад се као замисле па онда креће "филм" о ономе о чему размишљају... најбоља ствар!

Slazem se! :wub:

#15 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 19 January 2006 - 13:57

Gledala sam Scrubs tu i tamo. To nije tipican sitkom, vise je u fazonu Ally McBeal, samo nije nepodnosljiv kao doticna serija.

Scrubs je odlican. Bas se slatko nasmejem svaki put kad gledam.

Девојке, морам вам признати да сам се забринула што се не јављате. Фали нам још само Alice. :wub: