Jump to content


Photo

Ko je najgluplji na forumu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
214 replies to this topic

Poll: ne potcenjujem nikoga, ali glasam za (314 member(s) have cast votes)

ne potcenjujem nikoga, ali glasam za

  1. Analiza (25 votes [8.74%])

    Percentage of vote: 8.74%

  2. Cher Fidel (39 votes [13.64%])

    Percentage of vote: 13.64%

  3. Crveniautobus (24 votes [8.39%])

    Percentage of vote: 8.39%

  4. Dragan (3 votes [1.05%])

    Percentage of vote: 1.05%

  5. iorel (4 votes [1.40%])

    Percentage of vote: 1.40%

  6. Kinik (30 votes [10.49%])

    Percentage of vote: 10.49%

  7. Kosmarac (10 votes [3.50%])

    Percentage of vote: 3.50%

  8. mandarinaD (36 votes [12.59%])

    Percentage of vote: 12.59%

  9. outcast (23 votes [8.04%])

    Percentage of vote: 8.04%

  10. the sushi club (13 votes [4.55%])

    Percentage of vote: 4.55%

  11. vladan (31 votes [10.84%])

    Percentage of vote: 10.84%

  12. zazie (11 votes [3.85%])

    Percentage of vote: 3.85%

  13. Ziza (37 votes [12.94%])

    Percentage of vote: 12.94%

Vote Guests cannot vote

#1 Sioran

Sioran
  • Members
  • 1,885 posts

Posted 25 July 2005 - 22:05

nekad je odgovor na ovo pitanje bio kristalno jasan: dragan. svaki forumski pretendent na prestiznu titulu najglupljeg bio je u startu obeshrabren kolicinom gluposti koju je morao da prevazidje. drugim recima, postojala je jasna hijerarhija gluposti, i manje talentovani pojedinci nisu bili motivisani da previse lupetaju, unapred svesni da je titula najveceg van njihovog dometa.

marginalizacija dragana na forumu je stvorila pravi haos. u odsustvu pravog lidera razvila se bespostedna borba za prevlast svim mogucim sredstvima. more nesumnjivo talentovanih kandidata svakodnevno marljivo lupeta sa ociglednom namerom da se okiti titulom najglupljeg. od mandarininog bulaznjenja o tzv. malom coveku do nesebicnog spama analize, svedoci smo iscrpljujuce bitke do poslednje idiotske misli.

kucnuo je cas da se izabere novi forumski lider gluposti. po prirodi stvari taj cin je duboko nepravedan prema svima koji ce, uprkos ogromnom ulozenom trudu, ostati praznih saka. nazalost, to je cena stabilnosti na forumu. niko ne treba da se oseca lose ako je izgubio u konkurenciji poput nase.

#2 Sioran

Sioran
  • Members
  • 1,885 posts

Posted 25 July 2005 - 22:12

a evo i kratkih biografija najboljih:

Analiza - forumska pcelica maja. dok drugi kandidati dozvoljavaju da ih obican flejm poremeti u njihovoj misiji, Analiza nijednog trenutka ne zaboravlja zasto je na forumu.

Cher Fidel - u cilju odgajanja endemske forumske vrste tzv. inteligentnog srpskog nacionaliste, moderatori neumoljivo vrse vestacku selekciju. srecom, CF je nekako izbegla zlu sudbinu pa tako i ova grupacija ima jakog predstavnika.

Crveniautobus -takoreci u kolevci, bus je shvatio ogromnu vrednost gluposti, cime je stekao ranu prednost u odnosu na sve ostale kandidate koju bez milosti koristi.

Dragan - veteran, nekad neprikosnoven u ovoj disciplini a sada na zalasku karijere. glas njemu je vise znak zahvalnosti za sve sto je uradio za afirmaciju budalastine na ovom forumu.

iorel –ko? exactly. opskurnost ovog lika ne treba da nas spreci da uvidimo njegovu kljucnu zaslugu u odrzavanju visokog nivoa tzv. pratece gluposti.

Kinik – etablirana i cak respektovana glupost. svetac zastitnik horoskopa, psychobabble-a i licnog iskustva kao izvora sveg znanja.

Kosmarac - glupost prozeta autenticnim ludilom. izbor za sve koji vole da se razlikuju.

mandarinaD - apsolutni sampion u kategoriji ispraznosti ne stedi svoj raskosni talenat ni u ovoj kategoriji. da li je na pomolu dvostruka titula?

outcast – izbor za ljubitelje fraze “timing is everything”. briljantnim finisem outcast je od potpunog anonimusa postala jedan od najozbiljnijih kandidata.

the sushi club – zrtva bolesne ambicije. u silnoj zelji da pobedi se u toj meri preforsirala da je banovana.

vladan – forumski rekorder u disciplini sporog kapiranja: 5+ godina za tvrdjenje da srpski nacionalizam nije relevantan za sva moguca pitanja.

zazie - briljantnim radom u disciplinama "forumska psihoanaliza" i "moralisanje" ubedljivo je demonstrirala da bi u slucaju pobede imali zagarantovanu redovnu isporuku gluposti mnogo, mnogo godina.

Ziza - siguran izbor. Draganov sticenik koji je entuzijazmom i svestranoscu uveliko nadmasio svog ucitelja.

#3 thriller

thriller
  • Members
  • 89 posts

Posted 25 July 2005 - 22:13

a gde je Sioran? B)

#4 Sioran

Sioran
  • Members
  • 1,885 posts

Posted 25 July 2005 - 22:17

>a gde je Sioran?

ne troluj nego glasaj.

#5 thriller

thriller
  • Members
  • 89 posts

Posted 25 July 2005 - 22:19

pa ne mogu,nema mog favorita.

#6 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 25 July 2005 - 22:25

glasala za trenutno vodecu :huh:

nego, sta ce Kinik ovdi :lol:

#7 dr_Ksabaras

dr_Ksabaras
  • Banned
  • 261 posts

Posted 25 July 2005 - 23:20

Ja predlažem da se uz ovu fantastičnu ideju i obrazloži svoj glas. Na taj način bismo stvorili jedan epistemološki spomenar za generacije koje dolaze. Kao bardovima svog domena njihova imena bi zlatnim slovima bila upisana na kapije limba večne lobotomije.
Glasah za Kosmarca – fantastičan talenat sinkretističkog delovanja u oba pravca: kako smisaonog, tako i kvantitativnog. Bizarne paralele povezane isključivo grotesknim smislom. Ne postoji konačni horizont...Svet je njegov.

#8 GoranBG

GoranBG
  • Members
  • 1,485 posts

Posted 25 July 2005 - 23:32

Pitanje ko je najveca budala na forumu bi, chini mi se, bilo prikladnije.

#9 Crveniautobus

Crveniautobus
  • Members
  • 4,131 posts

Posted 26 July 2005 - 00:11

Sioran, puhni mi u pimpek.

#10 kurdi

kurdi
  • Members
  • 3,206 posts

Posted 26 July 2005 - 00:15

pa stvarno sio, (skoro) svi od navedenih koje sam citao pokazuju jasne znake inteligencije. za ove sto ih ne znam ne mogu da garantujem, al ako su istog tipa, onda glupljih ima na svakom koraku. mozda gorance ima pravo...
ali biografije su odlicno napisane.

btw, ja sam mislio da ne moze vise od 12 opcija na poll-u...

#11 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 26 July 2005 - 00:24

Bizarne paralele povezane isključivo grotesknim smislom. Ne postoji konačni horizont...Svet je njegov.



hahahaa,
konacno da se nasmejem siroko.
veliki artista haosa, covek koji potezima peruske rusi teskom mukom izgradjene temelje poretka nereda.

naravno ja ga nikada ne bih stavio u ovakav poll.

#12 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 26 July 2005 - 00:51

:lol: wow, kakva trka?
huh, moj kandidat se dosta lose kotira.

#13 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 26 July 2005 - 01:17

Svaka cast ostalim kandidatima, ali pored Zize nemaju sanse.

#14 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 26 July 2005 - 01:23

sjajan poll, da nije inicijativa [oni tamo, ni poll ne znaju da postave] potekla sa sporta, bio bi jos i bolji. :lol:


jedina zamerka je sto sastav polla nije bas najobjektivniji, da ne kazem da je isuvise subjektivan.
a ovako kako tece dosadasnje glasanje (vode kinik i cher u musko/zenskoj konkurenciji) ocigledno je da ni glasaci nisu bas objektivni. umesto kinika i cher i jos njih par, logicno bi bilo da stoje neki vrhunski aktivisti u ovoj kategoriji; niko, saraFR, sonjaL i uki su, recimo, sasvim neopravdano izostavljeni. [ili su oni, mozda, izvan konkurencije?]


a ja zadrzavam pravo tajnog glasanja.

Attached Files



#15 kurdi

kurdi
  • Members
  • 3,206 posts

Posted 26 July 2005 - 01:29

ma ideja je sjajna, ali izbor mi je stvarno cudan, nije cak cini mi se ni optimizovan za maksimalnu verovatnocu provokacije i razvoj nekog zanimljivog fajta.